Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska09:56
Płocka09:58
Przemyska10:00
Wilanowska10:01
Cebertowicza10:03
Cieszyńskiego10:04
Sikorskiego10:06
Chałubińskiego10:08
Odrzańska10:10
Pohulanka10:11
Śródmieście SKM10:13
Brama Wyżynna10:15
Dworzec Główny
 
10:17
0 min.
 
Brama Oliwska10:192 min.
 
Chodowieckiego10:203 min.
 
Uniwersytet Medyczny10:214 min.
 
Traugutta10:236 min.
 
Opera Bałtycka10:258 min.
 
Politechnika10:269 min.
 
Miszewskiego10:2710 min.
 
Jaśkowa Dolina10:2912 min.
 
Klonowa10:3114 min.
 
Galeria Bałtycka10:3316 min.
 
Wojska Polskiego10:3518 min.
 
Zamenhofa10:3619 min.
 
Zajezdnia10:3720 min.
 
Strzyża PKM10:3821 min.
 
Uniwersytet10:4023 min.
 
Bażyńskiego10:4124 min.
 
Tetmajera10:4225 min.
 
Derdowskiego10:4326 min.
 
Obrońców Westerplatte10:4427 min.
 
Oliwa10:4629 min.
 
Opacka10:4831 min.
 
Subisława10:5033 min.
 
Pomorska - Osiedle10:5235 min.
 
Osiedle Wejhera10:5437 min.
 
Helska10:5538 min.
 
Jelitkowo10:5639 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy