Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska09:16
Płocka09:18
Przemyska09:20
Wilanowska09:21
Cebertowicza09:23
Cieszyńskiego09:24
Sikorskiego09:26
Chałubińskiego09:28
Odrzańska09:30
Pohulanka09:31
Śródmieście SKM09:33
Brama Wyżynna09:35
Dworzec Główny
 
09:37
0 min.
 
Brama Oliwska09:392 min.
 
Chodowieckiego09:403 min.
 
Uniwersytet Medyczny09:414 min.
 
Traugutta09:436 min.
 
Opera Bałtycka09:458 min.
 
Politechnika09:469 min.
 
Miszewskiego09:4710 min.
 
Jaśkowa Dolina09:4912 min.
 
Klonowa09:5114 min.
 
Galeria Bałtycka09:5316 min.
 
Wojska Polskiego09:5518 min.
 
Zamenhofa09:5619 min.
 
Zajezdnia09:5720 min.
 
Strzyża PKM09:5821 min.
 
Uniwersytet10:0023 min.
 
Bażyńskiego10:0124 min.
 
Tetmajera10:0225 min.
 
Derdowskiego10:0326 min.
 
Obrońców Westerplatte10:0427 min.
 
Oliwa10:0629 min.
 
Opacka10:0831 min.
 
Subisława10:1033 min.
 
Pomorska - Osiedle10:1235 min.
 
Osiedle Wejhera10:1437 min.
 
Helska10:1538 min.
 
Jelitkowo10:1639 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy