Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska09:06
Płocka09:08
Przemyska09:10
Wilanowska09:11
Cebertowicza09:13
Cieszyńskiego09:14
Sikorskiego09:16
Chałubińskiego09:18
Odrzańska09:20
Pohulanka09:21
Śródmieście SKM09:23
Brama Wyżynna09:25
Dworzec Główny
 
09:27
0 min.
 
Brama Oliwska09:292 min.
 
Chodowieckiego09:303 min.
 
Uniwersytet Medyczny09:314 min.
 
Traugutta09:336 min.
 
Opera Bałtycka09:358 min.
 
Politechnika09:369 min.
 
Miszewskiego09:3710 min.
 
Jaśkowa Dolina09:3912 min.
 
Klonowa09:4114 min.
 
Galeria Bałtycka09:4316 min.
 
Wojska Polskiego09:4518 min.
 
Zamenhofa09:4619 min.
 
Zajezdnia09:4720 min.
 
Strzyża PKM09:4821 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy