Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska07:46
Płocka07:48
Przemyska07:50
Wilanowska07:51
Cebertowicza07:53
Cieszyńskiego07:54
Sikorskiego07:56
Chałubińskiego07:58
Odrzańska08:00
Pohulanka08:01
Śródmieście SKM08:03
Brama Wyżynna08:05
Dworzec Główny
 
08:07
0 min.
 
Brama Oliwska08:092 min.
 
Chodowieckiego08:103 min.
 
Uniwersytet Medyczny08:114 min.
 
Traugutta08:136 min.
 
Opera Bałtycka08:158 min.
 
Politechnika08:169 min.
 
Miszewskiego08:1710 min.
 
Jaśkowa Dolina08:1912 min.
 
Klonowa08:2114 min.
 
Galeria Bałtycka08:2316 min.
 
Wojska Polskiego08:2518 min.
 
Zamenhofa08:2619 min.
 
Zajezdnia08:2720 min.
 
Strzyża PKM08:2821 min.
 
Uniwersytet08:3023 min.
 
Bażyńskiego08:3124 min.
 
Tetmajera08:3225 min.
 
Derdowskiego08:3326 min.
 
Obrońców Westerplatte08:3427 min.
 
Oliwa08:3629 min.
 
Opacka08:3831 min.
 
Subisława08:4033 min.
 
Pomorska - Osiedle08:4235 min.
 
Osiedle Wejhera08:4437 min.
 
Helska08:4538 min.
 
Jelitkowo08:4639 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy