Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Łostowice Świętokrzyska22:46
Płocka22:48
Przemyska22:50
Wilanowska22:51
Cebertowicza22:53
Cieszyńskiego22:54
Sikorskiego22:56
Chałubińskiego22:58
Odrzańska23:00
Pohulanka23:01
Śródmieście SKM23:03
Brama Wyżynna23:05
Dworzec Główny
 
23:07
0 min.
 
Brama Oliwska23:092 min.
 
Chodowieckiego23:103 min.
 
Uniwersytet Medyczny23:114 min.
 
Traugutta23:125 min.
 
Opera Bałtycka23:136 min.
 
Politechnika23:147 min.
 
Miszewskiego23:158 min.
 
Jaśkowa Dolina23:169 min.
 
Klonowa23:1710 min.
 
Galeria Bałtycka23:1912 min.
 
Wojska Polskiego23:2114 min.
 
Zamenhofa23:2215 min.
 
Zajezdnia23:2316 min.
 
Strzyża PKM23:2417 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy