Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska22:26
Płocka22:28
Przemyska22:30
Wilanowska22:31
Cebertowicza22:33
Cieszyńskiego22:34
Sikorskiego22:36
Chałubińskiego22:38
Odrzańska22:40
Pohulanka22:41
Śródmieście SKM22:43
Brama Wyżynna22:45
Dworzec Główny
 
22:47
0 min.
 
Brama Oliwska22:492 min.
 
Chodowieckiego22:503 min.
 
Uniwersytet Medyczny22:514 min.
 
Traugutta22:525 min.
 
Opera Bałtycka22:547 min.
 
Politechnika22:558 min.
 
Miszewskiego22:569 min.
 
Jaśkowa Dolina22:5811 min.
 
Klonowa22:5912 min.
 
Galeria Bałtycka23:0114 min.
 
Wojska Polskiego23:0316 min.
 
Zamenhofa23:0417 min.
 
Zajezdnia23:0518 min.
 
Strzyża PKM23:0619 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy