Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Łostowice Świętokrzyska21:32
Płocka21:34
Przemyska21:36
Wilanowska21:37
Cebertowicza21:39
Cieszyńskiego21:40
Sikorskiego21:42
Chałubińskiego21:44
Odrzańska21:46
Pohulanka21:47
Śródmieście SKM21:49
Brama Wyżynna21:51
Dworzec Główny
 
21:53
0 min.
 
Brama Oliwska21:552 min.
 
Chodowieckiego21:563 min.
 
Uniwersytet Medyczny21:574 min.
 
Traugutta21:585 min.
 
Opera Bałtycka22:007 min.
 
Politechnika22:018 min.
 
Miszewskiego22:029 min.
 
Jaśkowa Dolina22:0411 min.
 
Klonowa22:0512 min.
 
Galeria Bałtycka22:0714 min.
 
Wojska Polskiego22:0916 min.
 
Zamenhofa22:1017 min.
 
Zajezdnia22:1118 min.
 
Strzyża PKM22:1219 min.
 
Uniwersytet22:1320 min.
 
Bażyńskiego22:1421 min.
 
Tetmajera22:1522 min.
 
Derdowskiego22:1623 min.
 
Obrońców Westerplatte22:1724 min.
 
Oliwa22:1926 min.
 
Opacka22:2128 min.
 
Subisława22:2330 min.
 
Pomorska - Osiedle22:2532 min.
 
Osiedle Wejhera22:2734 min.
 
Helska22:2835 min.
 
Jelitkowo22:2936 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy