Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Łostowice Świętokrzyska21:02
Płocka21:04
Przemyska21:06
Wilanowska21:07
Cebertowicza21:09
Cieszyńskiego21:10
Sikorskiego21:12
Chałubińskiego21:14
Odrzańska21:16
Pohulanka21:17
Śródmieście SKM21:19
Brama Wyżynna21:21
Dworzec Główny
 
21:23
0 min.
 
Brama Oliwska21:252 min.
 
Chodowieckiego21:263 min.
 
Uniwersytet Medyczny21:274 min.
 
Traugutta21:285 min.
 
Opera Bałtycka21:307 min.
 
Politechnika21:318 min.
 
Miszewskiego21:329 min.
 
Jaśkowa Dolina21:3411 min.
 
Klonowa21:3512 min.
 
Galeria Bałtycka21:3714 min.
 
Wojska Polskiego21:3916 min.
 
Zamenhofa21:4017 min.
 
Zajezdnia21:4118 min.
 
Strzyża PKM21:4219 min.
 
Uniwersytet21:4320 min.
 
Bażyńskiego21:4421 min.
 
Tetmajera21:4522 min.
 
Derdowskiego21:4623 min.
 
Obrońców Westerplatte21:4724 min.
 
Oliwa21:4926 min.
 
Opacka21:5128 min.
 
Subisława21:5330 min.
 
Pomorska - Osiedle21:5532 min.
 
Osiedle Wejhera21:5734 min.
 
Helska21:5835 min.
 
Jelitkowo21:5936 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy