Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska19:32
Płocka19:34
Przemyska19:36
Wilanowska19:37
Cebertowicza19:39
Cieszyńskiego19:40
Sikorskiego19:42
Chałubińskiego19:44
Odrzańska19:46
Pohulanka19:47
Śródmieście SKM19:49
Brama Wyżynna19:51
Dworzec Główny
 
19:53
0 min.
 
Brama Oliwska19:552 min.
 
Chodowieckiego19:563 min.
 
Uniwersytet Medyczny19:574 min.
 
Traugutta19:585 min.
 
Opera Bałtycka20:007 min.
 
Politechnika20:018 min.
 
Miszewskiego20:029 min.
 
Jaśkowa Dolina20:0411 min.
 
Klonowa20:0512 min.
 
Galeria Bałtycka20:0714 min.
 
Wojska Polskiego20:0916 min.
 
Zamenhofa20:1017 min.
 
Zajezdnia20:1118 min.
 
Strzyża PKM20:1219 min.
 
Uniwersytet20:1421 min.
 
Bażyńskiego20:1522 min.
 
Tetmajera20:1623 min.
 
Derdowskiego20:1724 min.
 
Obrońców Westerplatte20:1825 min.
 
Oliwa20:2027 min.
 
Opacka20:2229 min.
 
Subisława20:2431 min.
 
Pomorska - Osiedle20:2633 min.
 
Osiedle Wejhera20:2835 min.
 
Helska20:2936 min.
 
Jelitkowo20:3037 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy