Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska19:12
Płocka19:14
Przemyska19:16
Wilanowska19:17
Cebertowicza19:19
Cieszyńskiego19:20
Sikorskiego19:22
Chałubińskiego19:24
Odrzańska19:26
Pohulanka19:27
Śródmieście SKM19:29
Brama Wyżynna19:31
Dworzec Główny
 
19:33
0 min.
 
Brama Oliwska19:352 min.
 
Chodowieckiego19:363 min.
 
Uniwersytet Medyczny19:374 min.
 
Traugutta19:385 min.
 
Opera Bałtycka19:407 min.
 
Politechnika19:418 min.
 
Miszewskiego19:429 min.
 
Jaśkowa Dolina19:4411 min.
 
Klonowa19:4512 min.
 
Galeria Bałtycka19:4714 min.
 
Wojska Polskiego19:4916 min.
 
Zamenhofa19:5017 min.
 
Zajezdnia19:5118 min.
 
Strzyża PKM19:5219 min.
 
Uniwersytet19:5421 min.
 
Bażyńskiego19:5522 min.
 
Tetmajera19:5623 min.
 
Derdowskiego19:5724 min.
 
Obrońców Westerplatte19:5825 min.
 
Oliwa20:0027 min.
 
Opacka20:0229 min.
 
Subisława20:0431 min.
 
Pomorska - Osiedle20:0633 min.
 
Osiedle Wejhera20:0835 min.
 
Helska20:0936 min.
 
Jelitkowo20:1037 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy