Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska15:52
Płocka15:54
Przemyska15:56
Wilanowska15:57
Cebertowicza15:59
Cieszyńskiego16:00
Sikorskiego16:02
Chałubińskiego16:04
Odrzańska16:06
Pohulanka16:07
Śródmieście SKM16:09
Brama Wyżynna16:11
Dworzec Główny
 
16:13
0 min.
 
Brama Oliwska16:152 min.
 
Chodowieckiego16:163 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:174 min.
 
Traugutta16:185 min.
 
Opera Bałtycka16:207 min.
 
Politechnika16:218 min.
 
Miszewskiego16:229 min.
 
Jaśkowa Dolina16:2411 min.
 
Klonowa16:2512 min.
 
Galeria Bałtycka16:2714 min.
 
Wojska Polskiego16:2916 min.
 
Zamenhofa16:3017 min.
 
Zajezdnia16:3118 min.
 
Strzyża PKM16:3219 min.
 
Uniwersytet16:3421 min.
 
Bażyńskiego16:3522 min.
 
Tetmajera16:3623 min.
 
Derdowskiego16:3724 min.
 
Obrońców Westerplatte16:3825 min.
 
Oliwa16:4027 min.
 
Opacka16:4229 min.
 
Subisława16:4431 min.
 
Pomorska - Osiedle16:4633 min.
 
Osiedle Wejhera16:4835 min.
 
Helska16:4936 min.
 
Jelitkowo16:5037 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy