Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska14:52
Płocka14:54
Przemyska14:56
Wilanowska14:57
Cebertowicza14:59
Cieszyńskiego15:00
Sikorskiego15:02
Chałubińskiego15:04
Odrzańska15:06
Pohulanka15:07
Śródmieście SKM15:09
Brama Wyżynna15:11
Dworzec Główny
 
15:13
0 min.
 
Brama Oliwska15:152 min.
 
Chodowieckiego15:163 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:174 min.
 
Traugutta15:185 min.
 
Opera Bałtycka15:207 min.
 
Politechnika15:218 min.
 
Miszewskiego15:229 min.
 
Jaśkowa Dolina15:2411 min.
 
Klonowa15:2512 min.
 
Galeria Bałtycka15:2714 min.
 
Wojska Polskiego15:2916 min.
 
Zamenhofa15:3017 min.
 
Zajezdnia15:3118 min.
 
Strzyża PKM15:3219 min.
 
Uniwersytet15:3421 min.
 
Bażyńskiego15:3522 min.
 
Tetmajera15:3623 min.
 
Derdowskiego15:3724 min.
 
Obrońców Westerplatte15:3825 min.
 
Oliwa15:4027 min.
 
Opacka15:4229 min.
 
Subisława15:4431 min.
 
Pomorska - Osiedle15:4633 min.
 
Osiedle Wejhera15:4835 min.
 
Helska15:4936 min.
 
Jelitkowo15:5037 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy