Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Łostowice Świętokrzyska14:32
Płocka14:34
Przemyska14:36
Wilanowska14:37
Cebertowicza14:39
Cieszyńskiego14:40
Sikorskiego14:42
Chałubińskiego14:44
Odrzańska14:46
Pohulanka14:47
Śródmieście SKM14:49
Brama Wyżynna14:51
Dworzec Główny
 
14:53
0 min.
 
Brama Oliwska14:552 min.
 
Chodowieckiego14:563 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:574 min.
 
Traugutta14:585 min.
 
Opera Bałtycka15:007 min.
 
Politechnika15:018 min.
 
Miszewskiego15:029 min.
 
Jaśkowa Dolina15:0411 min.
 
Klonowa15:0512 min.
 
Galeria Bałtycka15:0714 min.
 
Wojska Polskiego15:0916 min.
 
Zamenhofa15:1017 min.
 
Zajezdnia15:1118 min.
 
Strzyża PKM15:1219 min.
 
Uniwersytet15:1421 min.
 
Bażyńskiego15:1522 min.
 
Tetmajera15:1623 min.
 
Derdowskiego15:1724 min.
 
Obrońców Westerplatte15:1825 min.
 
Oliwa15:2027 min.
 
Opacka15:2229 min.
 
Subisława15:2431 min.
 
Pomorska - Osiedle15:2633 min.
 
Osiedle Wejhera15:2835 min.
 
Helska15:2936 min.
 
Jelitkowo15:3037 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy