Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska13:52
Płocka13:54
Przemyska13:56
Wilanowska13:57
Cebertowicza13:59
Cieszyńskiego14:00
Sikorskiego14:02
Chałubińskiego14:04
Odrzańska14:06
Pohulanka14:07
Śródmieście SKM14:09
Brama Wyżynna14:11
Dworzec Główny
 
14:13
0 min.
 
Brama Oliwska14:152 min.
 
Chodowieckiego14:163 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:174 min.
 
Traugutta14:185 min.
 
Opera Bałtycka14:207 min.
 
Politechnika14:218 min.
 
Miszewskiego14:229 min.
 
Jaśkowa Dolina14:2411 min.
 
Klonowa14:2512 min.
 
Galeria Bałtycka14:2714 min.
 
Wojska Polskiego14:2916 min.
 
Zamenhofa14:3017 min.
 
Zajezdnia14:3118 min.
 
Strzyża PKM14:3219 min.
 
Uniwersytet14:3421 min.
 
Bażyńskiego14:3522 min.
 
Tetmajera14:3623 min.
 
Derdowskiego14:3724 min.
 
Obrońców Westerplatte14:3825 min.
 
Oliwa14:4027 min.
 
Opacka14:4229 min.
 
Subisława14:4431 min.
 
Pomorska - Osiedle14:4633 min.
 
Osiedle Wejhera14:4835 min.
 
Helska14:4936 min.
 
Jelitkowo14:5037 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy