Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska11:12
Płocka11:14
Przemyska11:16
Wilanowska11:17
Cebertowicza11:19
Cieszyńskiego11:20
Sikorskiego11:22
Chałubińskiego11:24
Odrzańska11:26
Pohulanka11:27
Śródmieście SKM11:29
Brama Wyżynna11:31
Dworzec Główny
 
11:33
0 min.
 
Brama Oliwska11:352 min.
 
Chodowieckiego11:363 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:374 min.
 
Traugutta11:385 min.
 
Opera Bałtycka11:407 min.
 
Politechnika11:418 min.
 
Miszewskiego11:429 min.
 
Jaśkowa Dolina11:4411 min.
 
Klonowa11:4512 min.
 
Galeria Bałtycka11:4714 min.
 
Wojska Polskiego11:4916 min.
 
Zamenhofa11:5017 min.
 
Zajezdnia11:5118 min.
 
Strzyża PKM11:5219 min.
 
Uniwersytet11:5421 min.
 
Bażyńskiego11:5522 min.
 
Tetmajera11:5623 min.
 
Derdowskiego11:5724 min.
 
Obrońców Westerplatte11:5825 min.
 
Oliwa12:0027 min.
 
Opacka12:0229 min.
 
Subisława12:0431 min.
 
Pomorska - Osiedle12:0633 min.
 
Osiedle Wejhera12:0835 min.
 
Helska12:0936 min.
 
Jelitkowo12:1037 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy