Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Łostowice Świętokrzyska10:52
Płocka10:54
Przemyska10:56
Wilanowska10:57
Cebertowicza10:59
Cieszyńskiego11:00
Sikorskiego11:02
Chałubińskiego11:04
Odrzańska11:06
Pohulanka11:07
Śródmieście SKM11:09
Brama Wyżynna11:11
Dworzec Główny
 
11:13
0 min.
 
Brama Oliwska11:152 min.
 
Chodowieckiego11:163 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:174 min.
 
Traugutta11:185 min.
 
Opera Bałtycka11:207 min.
 
Politechnika11:218 min.
 
Miszewskiego11:229 min.
 
Jaśkowa Dolina11:2411 min.
 
Klonowa11:2512 min.
 
Galeria Bałtycka11:2714 min.
 
Wojska Polskiego11:2916 min.
 
Zamenhofa11:3017 min.
 
Zajezdnia11:3118 min.
 
Strzyża PKM11:3219 min.
 
Uniwersytet11:3421 min.
 
Bażyńskiego11:3522 min.
 
Tetmajera11:3623 min.
 
Derdowskiego11:3724 min.
 
Obrońców Westerplatte11:3825 min.
 
Oliwa11:4027 min.
 
Opacka11:4229 min.
 
Subisława11:4431 min.
 
Pomorska - Osiedle11:4633 min.
 
Osiedle Wejhera11:4835 min.
 
Helska11:4936 min.
 
Jelitkowo11:5037 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy