Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska10:12
Płocka10:14
Przemyska10:16
Wilanowska10:17
Cebertowicza10:19
Cieszyńskiego10:20
Sikorskiego10:22
Chałubińskiego10:24
Odrzańska10:26
Pohulanka10:27
Śródmieście SKM10:29
Brama Wyżynna10:31
Dworzec Główny
 
10:33
0 min.
 
Brama Oliwska10:352 min.
 
Chodowieckiego10:363 min.
 
Uniwersytet Medyczny10:374 min.
 
Traugutta10:385 min.
 
Opera Bałtycka10:407 min.
 
Politechnika10:418 min.
 
Miszewskiego10:429 min.
 
Jaśkowa Dolina10:4411 min.
 
Klonowa10:4512 min.
 
Galeria Bałtycka10:4714 min.
 
Wojska Polskiego10:4916 min.
 
Zamenhofa10:5017 min.
 
Zajezdnia10:5118 min.
 
Strzyża PKM10:5219 min.
 
Uniwersytet10:5421 min.
 
Bażyńskiego10:5522 min.
 
Tetmajera10:5623 min.
 
Derdowskiego10:5724 min.
 
Obrońców Westerplatte10:5825 min.
 
Oliwa11:0027 min.
 
Opacka11:0229 min.
 
Subisława11:0431 min.
 
Pomorska - Osiedle11:0633 min.
 
Osiedle Wejhera11:0835 min.
 
Helska11:0936 min.
 
Jelitkowo11:1037 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy