Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska06:32
Płocka06:34
Przemyska06:36
Wilanowska06:37
Cebertowicza06:39
Cieszyńskiego06:40
Sikorskiego06:42
Chałubińskiego06:44
Odrzańska06:46
Pohulanka06:47
Śródmieście SKM06:49
Brama Wyżynna06:51
Dworzec Główny
 
06:53
0 min.
 
Brama Oliwska06:552 min.
 
Chodowieckiego06:563 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:574 min.
 
Traugutta06:585 min.
 
Opera Bałtycka07:007 min.
 
Politechnika07:018 min.
 
Miszewskiego07:029 min.
 
Jaśkowa Dolina07:0411 min.
 
Klonowa07:0512 min.
 
Galeria Bałtycka07:0714 min.
 
Wojska Polskiego07:0916 min.
 
Zamenhofa07:1017 min.
 
Zajezdnia07:1118 min.
 
Strzyża PKM07:1219 min.
 
Uniwersytet07:1320 min.
 
Bażyńskiego07:1421 min.
 
Tetmajera07:1522 min.
 
Derdowskiego07:1623 min.
 
Obrońców Westerplatte07:1724 min.
 
Oliwa07:1926 min.
 
Opacka07:2128 min.
 
Subisława07:2330 min.
 
Pomorska - Osiedle07:2532 min.
 
Osiedle Wejhera07:2734 min.
 
Helska07:2835 min.
 
Jelitkowo07:2936 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy