Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Łostowice Świętokrzyska23:06
Płocka23:08
Przemyska23:10
Wilanowska23:11
Cebertowicza23:13
Cieszyńskiego23:14
Sikorskiego23:16
Chałubińskiego23:18
Odrzańska23:20
Pohulanka23:21
Śródmieście SKM23:23
Brama Wyżynna23:25
Dworzec Główny
 
23:27
0 min.
 
Brama Oliwska23:292 min.
 
Chodowieckiego23:303 min.
 
Uniwersytet Medyczny23:314 min.
 
Traugutta23:325 min.
 
Opera Bałtycka23:336 min.
 
Politechnika23:347 min.
 
Miszewskiego23:358 min.
 
Jaśkowa Dolina23:369 min.
 
Klonowa23:3710 min.
 
Galeria Bałtycka23:3912 min.
 
Wojska Polskiego23:4114 min.
 
Zamenhofa23:4215 min.
 
Zajezdnia23:4316 min.
 
Strzyża PKM23:4417 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy