Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska06:16
Płocka06:18
Przemyska06:20
Wilanowska06:21
Cebertowicza06:23
Cieszyńskiego06:24
Sikorskiego06:26
Chałubińskiego06:28
Odrzańska06:30
Pohulanka06:31
Śródmieście SKM06:33
Brama Wyżynna06:35
Dworzec Główny
 
06:37
0 min.
 
Brama Oliwska06:392 min.
 
Chodowieckiego06:403 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:414 min.
 
Traugutta06:436 min.
 
Opera Bałtycka06:458 min.
 
Politechnika06:469 min.
 
Miszewskiego06:4710 min.
 
Jaśkowa Dolina06:4912 min.
 
Klonowa06:5114 min.
 
Galeria Bałtycka06:5316 min.
 
Wojska Polskiego06:5518 min.
 
Zamenhofa06:5619 min.
 
Zajezdnia06:5720 min.
 
Strzyża PKM06:5821 min.
 
Uniwersytet07:0023 min.
 
Bażyńskiego07:0124 min.
 
Tetmajera07:0225 min.
 
Derdowskiego07:0326 min.
 
Obrońców Westerplatte07:0427 min.
 
Oliwa07:0629 min.
 
Opacka07:0831 min.
 
Subisława07:1033 min.
 
Pomorska - Osiedle07:1235 min.
 
Osiedle Wejhera07:1437 min.
 
Helska07:1538 min.
 
Jelitkowo07:1639 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy