Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska18:52
Płocka18:54
Przemyska18:56
Wilanowska18:57
Cebertowicza18:59
Cieszyńskiego19:00
Sikorskiego19:02
Chałubińskiego19:04
Odrzańska19:06
Pohulanka19:07
Śródmieście SKM19:09
Brama Wyżynna19:11
Dworzec Główny
 
19:13
0 min.
 
Brama Oliwska19:152 min.
 
Chodowieckiego19:163 min.
 
Uniwersytet Medyczny19:174 min.
 
Traugutta19:185 min.
 
Opera Bałtycka19:207 min.
 
Politechnika19:218 min.
 
Miszewskiego19:229 min.
 
Jaśkowa Dolina19:2411 min.
 
Klonowa19:2512 min.
 
Galeria Bałtycka19:2714 min.
 
Wojska Polskiego19:2916 min.
 
Zamenhofa19:3017 min.
 
Zajezdnia19:3118 min.
 
Strzyża PKM19:3219 min.
 
Uniwersytet19:3421 min.
 
Bażyńskiego19:3522 min.
 
Tetmajera19:3623 min.
 
Derdowskiego19:3724 min.
 
Obrońców Westerplatte19:3825 min.
 
Oliwa19:4027 min.
 
Opacka19:4229 min.
 
Subisława19:4431 min.
 
Pomorska - Osiedle19:4633 min.
 
Osiedle Wejhera19:4835 min.
 
Helska19:4936 min.
 
Jelitkowo19:5037 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy