Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska18:12
Płocka18:14
Przemyska18:16
Wilanowska18:17
Cebertowicza18:19
Cieszyńskiego18:20
Sikorskiego18:22
Chałubińskiego18:24
Odrzańska18:26
Pohulanka18:27
Śródmieście SKM18:29
Brama Wyżynna18:31
Dworzec Główny
 
18:33
0 min.
 
Brama Oliwska18:352 min.
 
Chodowieckiego18:363 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:374 min.
 
Traugutta18:385 min.
 
Opera Bałtycka18:407 min.
 
Politechnika18:418 min.
 
Miszewskiego18:429 min.
 
Jaśkowa Dolina18:4411 min.
 
Klonowa18:4512 min.
 
Galeria Bałtycka18:4714 min.
 
Wojska Polskiego18:4916 min.
 
Zamenhofa18:5017 min.
 
Zajezdnia18:5118 min.
 
Strzyża PKM18:5219 min.
 
Uniwersytet18:5421 min.
 
Bażyńskiego18:5522 min.
 
Tetmajera18:5623 min.
 
Derdowskiego18:5724 min.
 
Obrońców Westerplatte18:5825 min.
 
Oliwa19:0027 min.
 
Opacka19:0229 min.
 
Subisława19:0431 min.
 
Pomorska - Osiedle19:0633 min.
 
Osiedle Wejhera19:0835 min.
 
Helska19:0936 min.
 
Jelitkowo19:1037 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy