Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Łostowice Świętokrzyska17:52
Płocka17:54
Przemyska17:56
Wilanowska17:57
Cebertowicza17:59
Cieszyńskiego18:00
Sikorskiego18:02
Chałubińskiego18:04
Odrzańska18:06
Pohulanka18:07
Śródmieście SKM18:09
Brama Wyżynna18:11
Dworzec Główny
 
18:13
0 min.
 
Brama Oliwska18:152 min.
 
Chodowieckiego18:163 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:174 min.
 
Traugutta18:185 min.
 
Opera Bałtycka18:207 min.
 
Politechnika18:218 min.
 
Miszewskiego18:229 min.
 
Jaśkowa Dolina18:2411 min.
 
Klonowa18:2512 min.
 
Galeria Bałtycka18:2714 min.
 
Wojska Polskiego18:2916 min.
 
Zamenhofa18:3017 min.
 
Zajezdnia18:3118 min.
 
Strzyża PKM18:3219 min.
 
Uniwersytet18:3421 min.
 
Bażyńskiego18:3522 min.
 
Tetmajera18:3623 min.
 
Derdowskiego18:3724 min.
 
Obrońców Westerplatte18:3825 min.
 
Oliwa18:4027 min.
 
Opacka18:4229 min.
 
Subisława18:4431 min.
 
Pomorska - Osiedle18:4633 min.
 
Osiedle Wejhera18:4835 min.
 
Helska18:4936 min.
 
Jelitkowo18:5037 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy