Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska06:06
Płocka06:08
Przemyska06:10
Wilanowska06:11
Cebertowicza06:13
Cieszyńskiego06:14
Sikorskiego06:16
Chałubińskiego06:18
Odrzańska06:20
Pohulanka06:21
Śródmieście SKM06:23
Brama Wyżynna06:25
Dworzec Główny
 
06:27
0 min.
 
Brama Oliwska06:292 min.
 
Chodowieckiego06:303 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:314 min.
 
Traugutta06:336 min.
 
Opera Bałtycka06:358 min.
 
Politechnika06:369 min.
 
Miszewskiego06:3710 min.
 
Jaśkowa Dolina06:3912 min.
 
Klonowa06:4114 min.
 
Galeria Bałtycka06:4316 min.
 
Wojska Polskiego06:4518 min.
 
Zamenhofa06:4619 min.
 
Zajezdnia06:4720 min.
 
Strzyża PKM06:4821 min.
 
Uniwersytet06:5023 min.
 
Bażyńskiego06:5124 min.
 
Tetmajera06:5225 min.
 
Derdowskiego06:5326 min.
 
Obrońców Westerplatte06:5427 min.
 
Oliwa06:5629 min.
 
Opacka06:5831 min.
 
Subisława07:0033 min.
 
Pomorska - Osiedle07:0235 min.
 
Osiedle Wejhera07:0437 min.
 
Helska07:0538 min.
 
Jelitkowo07:0639 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy