Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Łostowice Świętokrzyska17:12
Płocka17:14
Przemyska17:16
Wilanowska17:17
Cebertowicza17:19
Cieszyńskiego17:20
Sikorskiego17:22
Chałubińskiego17:24
Odrzańska17:26
Pohulanka17:27
Śródmieście SKM17:29
Brama Wyżynna17:31
Dworzec Główny
 
17:33
0 min.
 
Brama Oliwska17:352 min.
 
Chodowieckiego17:363 min.
 
Uniwersytet Medyczny17:374 min.
 
Traugutta17:385 min.
 
Opera Bałtycka17:407 min.
 
Politechnika17:418 min.
 
Miszewskiego17:429 min.
 
Jaśkowa Dolina17:4411 min.
 
Klonowa17:4512 min.
 
Galeria Bałtycka17:4714 min.
 
Wojska Polskiego17:4916 min.
 
Zamenhofa17:5017 min.
 
Zajezdnia17:5118 min.
 
Strzyża PKM17:5219 min.
 
Uniwersytet17:5421 min.
 
Bażyńskiego17:5522 min.
 
Tetmajera17:5623 min.
 
Derdowskiego17:5724 min.
 
Obrońców Westerplatte17:5825 min.
 
Oliwa18:0027 min.
 
Opacka18:0229 min.
 
Subisława18:0431 min.
 
Pomorska - Osiedle18:0633 min.
 
Osiedle Wejhera18:0835 min.
 
Helska18:0936 min.
 
Jelitkowo18:1037 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy