Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska15:12
Płocka15:14
Przemyska15:16
Wilanowska15:17
Cebertowicza15:19
Cieszyńskiego15:20
Sikorskiego15:22
Chałubińskiego15:24
Odrzańska15:26
Pohulanka15:27
Śródmieście SKM15:29
Brama Wyżynna15:31
Dworzec Główny
 
15:33
0 min.
 
Brama Oliwska15:352 min.
 
Chodowieckiego15:363 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:374 min.
 
Traugutta15:385 min.
 
Opera Bałtycka15:407 min.
 
Politechnika15:418 min.
 
Miszewskiego15:429 min.
 
Jaśkowa Dolina15:4411 min.
 
Klonowa15:4512 min.
 
Galeria Bałtycka15:4714 min.
 
Wojska Polskiego15:4916 min.
 
Zamenhofa15:5017 min.
 
Zajezdnia15:5118 min.
 
Strzyża PKM15:5219 min.
 
Uniwersytet15:5421 min.
 
Bażyńskiego15:5522 min.
 
Tetmajera15:5623 min.
 
Derdowskiego15:5724 min.
 
Obrońców Westerplatte15:5825 min.
 
Oliwa16:0027 min.
 
Opacka16:0229 min.
 
Subisława16:0431 min.
 
Pomorska - Osiedle16:0633 min.
 
Osiedle Wejhera16:0835 min.
 
Helska16:0936 min.
 
Jelitkowo16:1037 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy