Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska13:12
Płocka13:14
Przemyska13:16
Wilanowska13:17
Cebertowicza13:19
Cieszyńskiego13:20
Sikorskiego13:22
Chałubińskiego13:24
Odrzańska13:26
Pohulanka13:27
Śródmieście SKM13:29
Brama Wyżynna13:31
Dworzec Główny
 
13:33
0 min.
 
Brama Oliwska13:352 min.
 
Chodowieckiego13:363 min.
 
Uniwersytet Medyczny13:374 min.
 
Traugutta13:385 min.
 
Opera Bałtycka13:407 min.
 
Politechnika13:418 min.
 
Miszewskiego13:429 min.
 
Jaśkowa Dolina13:4411 min.
 
Klonowa13:4512 min.
 
Galeria Bałtycka13:4714 min.
 
Wojska Polskiego13:4916 min.
 
Zamenhofa13:5017 min.
 
Zajezdnia13:5118 min.
 
Strzyża PKM13:5219 min.
 
Uniwersytet13:5421 min.
 
Bażyńskiego13:5522 min.
 
Tetmajera13:5623 min.
 
Derdowskiego13:5724 min.
 
Obrońców Westerplatte13:5825 min.
 
Oliwa14:0027 min.
 
Opacka14:0229 min.
 
Subisława14:0431 min.
 
Pomorska - Osiedle14:0633 min.
 
Osiedle Wejhera14:0835 min.
 
Helska14:0936 min.
 
Jelitkowo14:1037 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy