Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Nowy Port Oliwska13:00
Przychodnia13:01
Rybołowców13:02
Kasztanowa13:04
Latarnia Morska13:05
Krasickiego13:07
Brzeźno13:09
Mazurska13:10
Wczasy13:11
Dworska13:13
al. Hallera13:14
Grudziądzka13:16
Kolonia Uroda13:17
Kościuszki13:19
Mickiewicza13:20
Reja13:21
Wyspiańskiego13:23
Politechnika
 
13:26
0 min.
 
Miszewskiego13:282 min.
 
Jaśkowa Dolina13:304 min.
 
Klonowa13:315 min.
 
Galeria Bałtycka13:337 min.
 
Wojska Polskiego13:359 min.
 
Zamenhofa13:3610 min.
 
Zajezdnia13:3711 min.
 
Strzyża PKM13:3812 min.
 
Uniwersytet13:4014 min.
 
Bażyńskiego13:4115 min.
 
Tetmajera13:4216 min.
 
Derdowskiego13:4317 min.
 
Obrońców Westerplatte13:4418 min.
 
Oliwa13:4721 min.
 
Opacka13:4923 min.
 
Subisława13:5125 min.
 
Pomorska - Osiedle13:5226 min.
 
Pomorska13:5428 min.
 
Piastowska13:5529 min.
 
Czerwony Dwór13:5731 min.
 
Bora Komorowskiego13:5832 min.
 
Kołobrzeska14:0034 min.
 
Zaspa14:0236 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy