Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Nowy Port Oliwska11:00
Przychodnia11:01
Rybołowców11:02
Kasztanowa11:04
Latarnia Morska11:05
Krasickiego11:07
Brzeźno11:09
Mazurska11:10
Wczasy11:11
Dworska11:13
al. Hallera11:14
Grudziądzka11:16
Kolonia Uroda11:17
Kościuszki11:19
Mickiewicza11:20
Reja11:21
Wyspiańskiego11:23
Politechnika
 
11:26
0 min.
 
Miszewskiego11:282 min.
 
Jaśkowa Dolina11:304 min.
 
Klonowa11:315 min.
 
Galeria Bałtycka11:337 min.
 
Wojska Polskiego11:359 min.
 
Zamenhofa11:3610 min.
 
Zajezdnia11:3711 min.
 
Strzyża PKM11:3812 min.
 
Uniwersytet11:4014 min.
 
Bażyńskiego11:4115 min.
 
Tetmajera11:4216 min.
 
Derdowskiego11:4317 min.
 
Obrońców Westerplatte11:4418 min.
 
Oliwa11:4721 min.
 
Opacka11:4923 min.
 
Subisława11:5125 min.
 
Pomorska - Osiedle11:5226 min.
 
Pomorska11:5428 min.
 
Piastowska11:5529 min.
 
Czerwony Dwór11:5731 min.
 
Bora Komorowskiego11:5832 min.
 
Kołobrzeska12:0034 min.
 
Zaspa12:0236 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy