Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Nowy Port Oliwska10:20
Przychodnia10:21
Rybołowców10:22
Kasztanowa10:24
Latarnia Morska10:25
Krasickiego10:27
Brzeźno10:29
Mazurska10:30
Wczasy10:31
Dworska10:33
al. Hallera10:34
Grudziądzka10:36
Kolonia Uroda10:37
Kościuszki10:39
Mickiewicza10:40
Reja10:41
Wyspiańskiego10:43
Politechnika
 
10:46
0 min.
 
Miszewskiego10:482 min.
 
Jaśkowa Dolina10:504 min.
 
Klonowa10:515 min.
 
Galeria Bałtycka10:537 min.
 
Wojska Polskiego10:559 min.
 
Zamenhofa10:5610 min.
 
Zajezdnia10:5711 min.
 
Strzyża PKM10:5812 min.
 
Uniwersytet11:0014 min.
 
Bażyńskiego11:0115 min.
 
Tetmajera11:0216 min.
 
Derdowskiego11:0317 min.
 
Obrońców Westerplatte11:0418 min.
 
Oliwa11:0721 min.
 
Opacka11:0923 min.
 
Subisława11:1125 min.
 
Pomorska - Osiedle11:1226 min.
 
Pomorska11:1428 min.
 
Piastowska11:1529 min.
 
Czerwony Dwór11:1731 min.
 
Bora Komorowskiego11:1832 min.
 
Kołobrzeska11:2034 min.
 
Zaspa11:2236 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy