Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Nowy Port Oliwska07:20
Przychodnia07:21
Rybołowców07:22
Kasztanowa07:24
Latarnia Morska07:25
Krasickiego07:27
Brzeźno07:29
Mazurska07:30
Wczasy07:31
Dworska07:33
al. Hallera07:34
Grudziądzka07:36
Kolonia Uroda07:37
Kościuszki07:39
Mickiewicza07:40
Reja07:41
Wyspiańskiego07:43
Politechnika
 
07:46
0 min.
 
Miszewskiego07:482 min.
 
Jaśkowa Dolina07:504 min.
 
Klonowa07:515 min.
 
Galeria Bałtycka07:537 min.
 
Wojska Polskiego07:559 min.
 
Zamenhofa07:5610 min.
 
Zajezdnia07:5711 min.
 
Strzyża PKM07:5812 min.
 
Uniwersytet08:0014 min.
 
Bażyńskiego08:0115 min.
 
Tetmajera08:0216 min.
 
Derdowskiego08:0317 min.
 
Obrońców Westerplatte08:0418 min.
 
Oliwa08:0721 min.
 
Opacka08:0923 min.
 
Subisława08:1125 min.
 
Pomorska - Osiedle08:1226 min.
 
Pomorska08:1428 min.
 
Piastowska08:1529 min.
 
Czerwony Dwór08:1731 min.
 
Bora Komorowskiego08:1832 min.
 
Kołobrzeska08:2034 min.
 
Zaspa08:2236 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy