Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Nowy Port Oliwska06:19
Przychodnia06:20
Rybołowców06:21
Kasztanowa06:23
Latarnia Morska06:24
Krasickiego06:26
Brzeźno06:28
Mazurska06:29
Wczasy06:30
Dworska06:32
al. Hallera06:33
Grudziądzka06:35
Kolonia Uroda06:36
Kościuszki06:38
Mickiewicza06:39
Reja06:40
Wyspiańskiego06:42
Politechnika
 
06:45
0 min.
 
Miszewskiego06:472 min.
 
Jaśkowa Dolina06:494 min.
 
Klonowa06:505 min.
 
Galeria Bałtycka06:527 min.
 
Wojska Polskiego06:549 min.
 
Zamenhofa06:5510 min.
 
Zajezdnia06:5611 min.
 
Strzyża PKM06:5712 min.
 
Uniwersytet06:5914 min.
 
Bażyńskiego07:0015 min.
 
Tetmajera07:0116 min.
 
Derdowskiego07:0217 min.
 
Obrońców Westerplatte07:0318 min.
 
Oliwa07:0621 min.
 
Opacka07:0823 min.
 
Subisława07:1025 min.
 
Pomorska - Osiedle07:1126 min.
 
Pomorska07:1328 min.
 
Piastowska07:1429 min.
 
Czerwony Dwór07:1631 min.
 
Bora Komorowskiego07:1732 min.
 
Kołobrzeska07:1934 min.
 
Zaspa07:2136 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy