Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Nowy Port Oliwska06:09
Przychodnia06:10
Rybołowców06:11
Kasztanowa06:13
Latarnia Morska06:14
Krasickiego06:16
Brzeźno06:18
Mazurska06:19
Wczasy06:20
Dworska06:22
al. Hallera06:23
Grudziądzka06:25
Kolonia Uroda06:26
Kościuszki06:28
Mickiewicza06:29
Reja06:30
Wyspiańskiego06:32
Politechnika
 
06:35
0 min.
 
Miszewskiego06:372 min.
 
Jaśkowa Dolina06:394 min.
 
Klonowa06:405 min.
 
Galeria Bałtycka06:427 min.
 
Wojska Polskiego06:449 min.
 
Zamenhofa06:4510 min.
 
Zajezdnia06:4611 min.
 
Strzyża PKM06:4712 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy