Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Nowy Port Oliwska22:50
Przychodnia22:51
Rybołowców22:52
Kasztanowa22:54
Latarnia Morska22:55
Krasickiego22:57
Brzeźno22:59
Mazurska23:00
Wczasy23:01
Dworska23:03
al. Hallera23:04
Grudziądzka23:06
Kolonia Uroda23:07
Kościuszki23:09
Mickiewicza23:10
Reja23:11
Wyspiańskiego23:13
Politechnika
 
23:16
0 min.
 
Miszewskiego23:182 min.
 
Jaśkowa Dolina23:204 min.
 
Klonowa23:215 min.
 
Galeria Bałtycka23:237 min.
 
Wojska Polskiego23:259 min.
 
Zamenhofa23:2610 min.
 
Zajezdnia23:2711 min.
 
Strzyża PKM23:2812 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy