Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Nowy Port Oliwska19:20
Przychodnia19:21
Rybołowców19:22
Kasztanowa19:24
Latarnia Morska19:25
Krasickiego19:27
Brzeźno19:29
Mazurska19:30
Wczasy19:31
Dworska19:33
al. Hallera19:34
Grudziądzka19:36
Kolonia Uroda19:37
Kościuszki19:39
Mickiewicza19:40
Reja19:41
Wyspiańskiego19:43
Politechnika
 
19:46
0 min.
 
Miszewskiego19:482 min.
 
Jaśkowa Dolina19:504 min.
 
Klonowa19:515 min.
 
Galeria Bałtycka19:537 min.
 
Wojska Polskiego19:559 min.
 
Zamenhofa19:5610 min.
 
Zajezdnia19:5711 min.
 
Strzyża PKM19:5812 min.
 
Uniwersytet20:0014 min.
 
Bażyńskiego20:0115 min.
 
Tetmajera20:0216 min.
 
Derdowskiego20:0317 min.
 
Obrońców Westerplatte20:0418 min.
 
Oliwa20:0721 min.
 
Opacka20:0923 min.
 
Subisława20:1125 min.
 
Pomorska - Osiedle20:1226 min.
 
Pomorska20:1428 min.
 
Piastowska20:1529 min.
 
Czerwony Dwór20:1731 min.
 
Bora Komorowskiego20:1832 min.
 
Kołobrzeska20:2034 min.
 
Zaspa20:2236 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy