Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Nowy Port Oliwska05:59
Przychodnia06:00
Rybołowców06:01
Kasztanowa06:03
Latarnia Morska06:04
Krasickiego06:06
Brzeźno06:08
Mazurska06:09
Wczasy06:10
Dworska06:12
al. Hallera06:13
Grudziądzka06:15
Kolonia Uroda06:16
Kościuszki06:18
Mickiewicza06:19
Reja06:20
Wyspiańskiego06:22
Politechnika
 
06:25
0 min.
 
Miszewskiego06:272 min.
 
Jaśkowa Dolina06:294 min.
 
Klonowa06:305 min.
 
Galeria Bałtycka06:327 min.
 
Wojska Polskiego06:349 min.
 
Zamenhofa06:3510 min.
 
Zajezdnia06:3611 min.
 
Strzyża PKM06:3712 min.
 
Uniwersytet06:3914 min.
 
Bażyńskiego06:4015 min.
 
Tetmajera06:4116 min.
 
Derdowskiego06:4217 min.
 
Obrońców Westerplatte06:4318 min.
 
Oliwa06:4621 min.
 
Opacka06:4823 min.
 
Subisława06:5025 min.
 
Pomorska - Osiedle06:5126 min.
 
Pomorska06:5328 min.
 
Piastowska06:5429 min.
 
Czerwony Dwór06:5631 min.
 
Bora Komorowskiego06:5732 min.
 
Kołobrzeska06:5934 min.
 
Zaspa07:0136 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy