Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Nowy Port Oliwska18:00
Przychodnia18:01
Rybołowców18:02
Kasztanowa18:04
Latarnia Morska18:05
Krasickiego18:07
Brzeźno18:09
Mazurska18:10
Wczasy18:11
Dworska18:13
al. Hallera18:14
Grudziądzka18:16
Kolonia Uroda18:17
Kościuszki18:19
Mickiewicza18:20
Reja18:21
Wyspiańskiego18:23
Politechnika
 
18:26
0 min.
 
Miszewskiego18:282 min.
 
Jaśkowa Dolina18:304 min.
 
Klonowa18:315 min.
 
Galeria Bałtycka18:337 min.
 
Wojska Polskiego18:359 min.
 
Zamenhofa18:3610 min.
 
Zajezdnia18:3711 min.
 
Strzyża PKM18:3812 min.
 
Uniwersytet18:4014 min.
 
Bażyńskiego18:4115 min.
 
Tetmajera18:4216 min.
 
Derdowskiego18:4317 min.
 
Obrońców Westerplatte18:4418 min.
 
Oliwa18:4721 min.
 
Opacka18:4923 min.
 
Subisława18:5125 min.
 
Pomorska - Osiedle18:5226 min.
 
Pomorska18:5428 min.
 
Piastowska18:5529 min.
 
Czerwony Dwór18:5731 min.
 
Bora Komorowskiego18:5832 min.
 
Kołobrzeska19:0034 min.
 
Zaspa19:0236 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy