Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Nowy Port Oliwska16:19
Przychodnia16:20
Rybołowców16:21
Kasztanowa16:23
Latarnia Morska16:24
Krasickiego16:26
Brzeźno16:28
Mazurska16:29
Wczasy16:30
Dworska16:32
al. Hallera16:33
Grudziądzka16:35
Kolonia Uroda16:36
Kościuszki16:38
Mickiewicza16:39
Reja16:40
Wyspiańskiego16:42
Politechnika
 
16:45
0 min.
 
Miszewskiego16:472 min.
 
Jaśkowa Dolina16:494 min.
 
Klonowa16:505 min.
 
Galeria Bałtycka16:527 min.
 
Wojska Polskiego16:549 min.
 
Zamenhofa16:5510 min.
 
Zajezdnia16:5611 min.
 
Strzyża PKM16:5712 min.
 
Uniwersytet16:5914 min.
 
Bażyńskiego17:0015 min.
 
Tetmajera17:0116 min.
 
Derdowskiego17:0217 min.
 
Obrońców Westerplatte17:0318 min.
 
Oliwa17:0621 min.
 
Opacka17:0823 min.
 
Subisława17:1025 min.
 
Pomorska - Osiedle17:1126 min.
 
Pomorska17:1328 min.
 
Piastowska17:1429 min.
 
Czerwony Dwór17:1631 min.
 
Bora Komorowskiego17:1732 min.
 
Kołobrzeska17:1934 min.
 
Zaspa17:2136 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy