Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Nowy Port Oliwska16:09
Przychodnia16:10
Rybołowców16:11
Kasztanowa16:13
Latarnia Morska16:14
Krasickiego16:16
Brzeźno16:18
Mazurska16:19
Wczasy16:20
Dworska16:22
al. Hallera16:23
Grudziądzka16:25
Kolonia Uroda16:26
Kościuszki16:28
Mickiewicza16:29
Reja16:30
Wyspiańskiego16:32
Politechnika
 
16:35
0 min.
 
Miszewskiego16:372 min.
 
Jaśkowa Dolina16:394 min.
 
Klonowa16:405 min.
 
Galeria Bałtycka16:427 min.
 
Wojska Polskiego16:449 min.
 
Zamenhofa16:4510 min.
 
Zajezdnia16:4611 min.
 
Strzyża PKM16:4712 min.
 
Uniwersytet16:4914 min.
 
Bażyńskiego16:5015 min.
 
Tetmajera16:5116 min.
 
Derdowskiego16:5217 min.
 
Obrońców Westerplatte16:5318 min.
 
Oliwa16:5621 min.
 
Opacka16:5823 min.
 
Subisława17:0025 min.
 
Pomorska - Osiedle17:0126 min.
 
Pomorska17:0328 min.
 
Piastowska17:0429 min.
 
Czerwony Dwór17:0631 min.
 
Bora Komorowskiego17:0732 min.
 
Kołobrzeska17:0934 min.
 
Zaspa17:1136 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy