Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Nowy Port Oliwska15:59
Przychodnia16:00
Rybołowców16:01
Kasztanowa16:03
Latarnia Morska16:04
Krasickiego16:06
Brzeźno16:08
Mazurska16:09
Wczasy16:10
Dworska16:12
al. Hallera16:13
Grudziądzka16:15
Kolonia Uroda16:16
Kościuszki16:18
Mickiewicza16:19
Reja16:20
Wyspiańskiego16:22
Politechnika
 
16:25
0 min.
 
Miszewskiego16:272 min.
 
Jaśkowa Dolina16:294 min.
 
Klonowa16:305 min.
 
Galeria Bałtycka16:327 min.
 
Wojska Polskiego16:349 min.
 
Zamenhofa16:3510 min.
 
Zajezdnia16:3611 min.
 
Strzyża PKM16:3712 min.
 
Uniwersytet16:3914 min.
 
Bażyńskiego16:4015 min.
 
Tetmajera16:4116 min.
 
Derdowskiego16:4217 min.
 
Obrońców Westerplatte16:4318 min.
 
Oliwa16:4621 min.
 
Opacka16:4823 min.
 
Subisława16:5025 min.
 
Pomorska - Osiedle16:5126 min.
 
Pomorska16:5328 min.
 
Piastowska16:5429 min.
 
Czerwony Dwór16:5631 min.
 
Bora Komorowskiego16:5732 min.
 
Kołobrzeska16:5934 min.
 
Zaspa17:0136 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy