Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Nowy Port Oliwska15:19
Przychodnia15:20
Rybołowców15:21
Kasztanowa15:23
Latarnia Morska15:24
Krasickiego15:26
Brzeźno15:28
Mazurska15:29
Wczasy15:30
Dworska15:32
al. Hallera15:33
Grudziądzka15:35
Kolonia Uroda15:36
Kościuszki15:38
Mickiewicza15:39
Reja15:40
Wyspiańskiego15:42
Politechnika
 
15:45
0 min.
 
Miszewskiego15:472 min.
 
Jaśkowa Dolina15:494 min.
 
Klonowa15:505 min.
 
Galeria Bałtycka15:527 min.
 
Wojska Polskiego15:549 min.
 
Zamenhofa15:5510 min.
 
Zajezdnia15:5611 min.
 
Strzyża PKM15:5712 min.
 
Uniwersytet15:5914 min.
 
Bażyńskiego16:0015 min.
 
Tetmajera16:0116 min.
 
Derdowskiego16:0217 min.
 
Obrońców Westerplatte16:0318 min.
 
Oliwa16:0621 min.
 
Opacka16:0823 min.
 
Subisława16:1025 min.
 
Pomorska - Osiedle16:1126 min.
 
Pomorska16:1328 min.
 
Piastowska16:1429 min.
 
Czerwony Dwór16:1631 min.
 
Bora Komorowskiego16:1732 min.
 
Kołobrzeska16:1934 min.
 
Zaspa16:2136 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy