Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Nowy Port Oliwska13:49
Przychodnia13:50
Rybołowców13:51
Kasztanowa13:53
Latarnia Morska13:54
Krasickiego13:56
Brzeźno13:58
Mazurska13:59
Wczasy14:00
Dworska14:02
al. Hallera14:03
Grudziądzka14:05
Kolonia Uroda14:06
Kościuszki14:08
Mickiewicza14:09
Reja14:10
Wyspiańskiego14:12
Politechnika
 
14:15
0 min.
 
Miszewskiego14:172 min.
 
Jaśkowa Dolina14:194 min.
 
Klonowa14:205 min.
 
Galeria Bałtycka14:227 min.
 
Wojska Polskiego14:249 min.
 
Zamenhofa14:2510 min.
 
Zajezdnia14:2611 min.
 
Strzyża PKM14:2712 min.
 
Uniwersytet14:2914 min.
 
Bażyńskiego14:3015 min.
 
Tetmajera14:3116 min.
 
Derdowskiego14:3217 min.
 
Obrońców Westerplatte14:3318 min.
 
Oliwa14:3621 min.
 
Opacka14:3823 min.
 
Subisława14:4025 min.
 
Pomorska - Osiedle14:4126 min.
 
Pomorska14:4328 min.
 
Piastowska14:4429 min.
 
Czerwony Dwór14:4631 min.
 
Bora Komorowskiego14:4732 min.
 
Kołobrzeska14:4934 min.
 
Zaspa14:5136 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy