Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Nowy Port Oliwska13:19
Przychodnia13:20
Rybołowców13:21
Kasztanowa13:23
Latarnia Morska13:24
Krasickiego13:26
Brzeźno13:28
Mazurska13:29
Wczasy13:30
Dworska13:32
al. Hallera13:33
Grudziądzka13:35
Kolonia Uroda13:36
Kościuszki13:38
Mickiewicza13:39
Reja13:40
Wyspiańskiego13:42
Politechnika
 
13:45
0 min.
 
Miszewskiego13:472 min.
 
Jaśkowa Dolina13:494 min.
 
Klonowa13:505 min.
 
Galeria Bałtycka13:527 min.
 
Wojska Polskiego13:549 min.
 
Zamenhofa13:5510 min.
 
Zajezdnia13:5611 min.
 
Strzyża PKM13:5712 min.
 
Uniwersytet13:5914 min.
 
Bażyńskiego14:0015 min.
 
Tetmajera14:0116 min.
 
Derdowskiego14:0217 min.
 
Obrońców Westerplatte14:0318 min.
 
Oliwa14:0621 min.
 
Opacka14:0823 min.
 
Subisława14:1025 min.
 
Pomorska - Osiedle14:1126 min.
 
Pomorska14:1328 min.
 
Piastowska14:1429 min.
 
Czerwony Dwór14:1631 min.
 
Bora Komorowskiego14:1732 min.
 
Kołobrzeska14:1934 min.
 
Zaspa14:2136 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy