Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Nowy Port Oliwska08:59
Przychodnia09:00
Rybołowców09:01
Kasztanowa09:03
Latarnia Morska09:04
Krasickiego09:06
Brzeźno09:08
Mazurska09:09
Wczasy09:10
Dworska09:12
al. Hallera09:13
Grudziądzka09:15
Kolonia Uroda09:16
Kościuszki09:18
Mickiewicza09:19
Reja09:20
Wyspiańskiego09:22
Politechnika
 
09:25
0 min.
 
Miszewskiego09:272 min.
 
Jaśkowa Dolina09:294 min.
 
Klonowa09:305 min.
 
Galeria Bałtycka09:327 min.
 
Wojska Polskiego09:349 min.
 
Zamenhofa09:3510 min.
 
Zajezdnia09:3611 min.
 
Strzyża PKM09:3712 min.
 
Uniwersytet09:3914 min.
 
Bażyńskiego09:4015 min.
 
Tetmajera09:4116 min.
 
Derdowskiego09:4217 min.
 
Obrońców Westerplatte09:4318 min.
 
Oliwa09:4621 min.
 
Opacka09:4823 min.
 
Subisława09:5025 min.
 
Pomorska - Osiedle09:5126 min.
 
Pomorska09:5328 min.
 
Piastowska09:5429 min.
 
Czerwony Dwór09:5631 min.
 
Bora Komorowskiego09:5732 min.
 
Kołobrzeska09:5934 min.
 
Zaspa10:0136 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy