Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Nowy Port Oliwska21:50
Przychodnia21:51
Rybołowców21:52
Kasztanowa21:54
Latarnia Morska21:55
Krasickiego21:57
Brzeźno21:59
Mazurska22:00
Wczasy22:01
Dworska22:03
al. Hallera22:04
Grudziądzka22:06
Kolonia Uroda22:07
Kościuszki22:09
Mickiewicza22:10
Reja22:11
Wyspiańskiego22:13
Politechnika
 
22:16
0 min.
 
Miszewskiego22:182 min.
 
Jaśkowa Dolina22:204 min.
 
Klonowa22:215 min.
 
Galeria Bałtycka22:237 min.
 
Wojska Polskiego22:259 min.
 
Zamenhofa22:2610 min.
 
Zajezdnia22:2711 min.
 
Strzyża PKM22:2812 min.
 
Uniwersytet22:3014 min.
 
Bażyńskiego22:3115 min.
 
Tetmajera22:3216 min.
 
Derdowskiego22:3317 min.
 
Obrońców Westerplatte22:3418 min.
 
Oliwa22:3721 min.
 
Opacka22:3923 min.
 
Subisława22:4125 min.
 
Pomorska - Osiedle22:4226 min.
 
Pomorska22:4428 min.
 
Piastowska22:4529 min.
 
Czerwony Dwór22:4731 min.
 
Bora Komorowskiego22:4832 min.
 
Kołobrzeska22:5034 min.
 
Zaspa22:5236 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy