Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Nowy Port Oliwska20:20
Przychodnia20:21
Rybołowców20:22
Kasztanowa20:24
Latarnia Morska20:25
Krasickiego20:27
Brzeźno20:29
Mazurska20:30
Wczasy20:31
Dworska20:33
al. Hallera20:34
Grudziądzka20:36
Kolonia Uroda20:37
Kościuszki20:39
Mickiewicza20:40
Reja20:41
Wyspiańskiego20:43
Politechnika
 
20:46
0 min.
 
Miszewskiego20:482 min.
 
Jaśkowa Dolina20:504 min.
 
Klonowa20:515 min.
 
Galeria Bałtycka20:537 min.
 
Wojska Polskiego20:559 min.
 
Zamenhofa20:5610 min.
 
Zajezdnia20:5711 min.
 
Strzyża PKM20:5812 min.
 
Uniwersytet21:0014 min.
 
Bażyńskiego21:0115 min.
 
Tetmajera21:0216 min.
 
Derdowskiego21:0317 min.
 
Obrońców Westerplatte21:0418 min.
 
Oliwa21:0721 min.
 
Opacka21:0923 min.
 
Subisława21:1125 min.
 
Pomorska - Osiedle21:1226 min.
 
Pomorska21:1428 min.
 
Piastowska21:1529 min.
 
Czerwony Dwór21:1731 min.
 
Bora Komorowskiego21:1832 min.
 
Kołobrzeska21:2034 min.
 
Zaspa21:2236 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy