Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Nowy Port Oliwska17:20
Przychodnia17:21
Rybołowców17:22
Kasztanowa17:24
Latarnia Morska17:25
Krasickiego17:27
Brzeźno17:29
Mazurska17:30
Wczasy17:31
Dworska17:33
al. Hallera17:34
Grudziądzka17:36
Kolonia Uroda17:37
Kościuszki17:39
Mickiewicza17:40
Reja17:41
Wyspiańskiego17:43
Politechnika
 
17:46
0 min.
 
Miszewskiego17:482 min.
 
Jaśkowa Dolina17:504 min.
 
Klonowa17:515 min.
 
Galeria Bałtycka17:537 min.
 
Wojska Polskiego17:559 min.
 
Zamenhofa17:5610 min.
 
Zajezdnia17:5711 min.
 
Strzyża PKM17:5812 min.
 
Uniwersytet18:0014 min.
 
Bażyńskiego18:0115 min.
 
Tetmajera18:0216 min.
 
Derdowskiego18:0317 min.
 
Obrońców Westerplatte18:0418 min.
 
Oliwa18:0721 min.
 
Opacka18:0923 min.
 
Subisława18:1125 min.
 
Pomorska - Osiedle18:1226 min.
 
Pomorska18:1428 min.
 
Piastowska18:1529 min.
 
Czerwony Dwór18:1731 min.
 
Bora Komorowskiego18:1832 min.
 
Kołobrzeska18:2034 min.
 
Zaspa18:2236 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy