Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Nowy Port Oliwska14:40
Przychodnia14:41
Rybołowców14:42
Kasztanowa14:44
Latarnia Morska14:45
Krasickiego14:47
Brzeźno14:49
Mazurska14:50
Wczasy14:51
Dworska14:53
al. Hallera14:54
Grudziądzka14:56
Kolonia Uroda14:57
Kościuszki14:59
Mickiewicza15:00
Reja15:01
Wyspiańskiego15:03
Politechnika
 
15:06
0 min.
 
Miszewskiego15:082 min.
 
Jaśkowa Dolina15:104 min.
 
Klonowa15:115 min.
 
Galeria Bałtycka15:137 min.
 
Wojska Polskiego15:159 min.
 
Zamenhofa15:1610 min.
 
Zajezdnia15:1711 min.
 
Strzyża PKM15:1812 min.
 
Uniwersytet15:2014 min.
 
Bażyńskiego15:2115 min.
 
Tetmajera15:2216 min.
 
Derdowskiego15:2317 min.
 
Obrońców Westerplatte15:2418 min.
 
Oliwa15:2721 min.
 
Opacka15:2923 min.
 
Subisława15:3125 min.
 
Pomorska - Osiedle15:3226 min.
 
Pomorska15:3428 min.
 
Piastowska15:3529 min.
 
Czerwony Dwór15:3731 min.
 
Bora Komorowskiego15:3832 min.
 
Kołobrzeska15:4034 min.
 
Zaspa15:4236 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy