Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Nowy Port Oliwska14:00
Przychodnia14:01
Rybołowców14:02
Kasztanowa14:04
Latarnia Morska14:05
Krasickiego14:07
Brzeźno14:09
Mazurska14:10
Wczasy14:11
Dworska14:13
al. Hallera14:14
Grudziądzka14:16
Kolonia Uroda14:17
Kościuszki14:19
Mickiewicza14:20
Reja14:21
Wyspiańskiego14:23
Politechnika
 
14:26
0 min.
 
Miszewskiego14:282 min.
 
Jaśkowa Dolina14:304 min.
 
Klonowa14:315 min.
 
Galeria Bałtycka14:337 min.
 
Wojska Polskiego14:359 min.
 
Zamenhofa14:3610 min.
 
Zajezdnia14:3711 min.
 
Strzyża PKM14:3812 min.
 
Uniwersytet14:4014 min.
 
Bażyńskiego14:4115 min.
 
Tetmajera14:4216 min.
 
Derdowskiego14:4317 min.
 
Obrońców Westerplatte14:4418 min.
 
Oliwa14:4721 min.
 
Opacka14:4923 min.
 
Subisława14:5125 min.
 
Pomorska - Osiedle14:5226 min.
 
Pomorska14:5428 min.
 
Piastowska14:5529 min.
 
Czerwony Dwór14:5731 min.
 
Bora Komorowskiego14:5832 min.
 
Kołobrzeska15:0034 min.
 
Zaspa15:0236 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy