Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Nowy Port Oliwska13:40
Przychodnia13:41
Rybołowców13:42
Kasztanowa13:44
Latarnia Morska13:45
Krasickiego13:47
Brzeźno13:49
Mazurska13:50
Wczasy13:51
Dworska13:53
al. Hallera13:54
Grudziądzka13:56
Kolonia Uroda13:57
Kościuszki13:59
Mickiewicza14:00
Reja14:01
Wyspiańskiego14:03
Politechnika
 
14:06
0 min.
 
Miszewskiego14:082 min.
 
Jaśkowa Dolina14:104 min.
 
Klonowa14:115 min.
 
Galeria Bałtycka14:137 min.
 
Wojska Polskiego14:159 min.
 
Zamenhofa14:1610 min.
 
Zajezdnia14:1711 min.
 
Strzyża PKM14:1812 min.
 
Uniwersytet14:2014 min.
 
Bażyńskiego14:2115 min.
 
Tetmajera14:2216 min.
 
Derdowskiego14:2317 min.
 
Obrońców Westerplatte14:2418 min.
 
Oliwa14:2721 min.
 
Opacka14:2923 min.
 
Subisława14:3125 min.
 
Pomorska - Osiedle14:3226 min.
 
Pomorska14:3428 min.
 
Piastowska14:3529 min.
 
Czerwony Dwór14:3731 min.
 
Bora Komorowskiego14:3832 min.
 
Kołobrzeska14:4034 min.
 
Zaspa14:4236 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy